#Maced
na ratunek

#macednaratunek

To inicjatywa, która została stworzona z poczucia społecznej odpowiedzialności za los zwierząt. Swoje działania chcemy realizować na wielu obszarach, gdzie dostrzegamy możliwość realnego wpływu na poprawę jakości życia psów oraz podniesienie komfortu osób, pracujących na co dzień ze zwierzętami.

Swoim wsparciem chcemy otoczyć psy przebywające w schroniskach, czworonogi ratujące ludzkie życie oraz organizacje, które zajmują się szkoleniem psich przewodników. Stawiamy na edukację i podnoszenie świadomości jak znaczącą rolę, w życiu społecznym, odgrywają zwierzęta.

#macednaratunek
Ekipa #macednaratunek
Ekipa #macednaratunek
Ekipa #macednaratunek

Ekipa #macednaratunek

Ekipa #macednaratunek

Nasze działania

Ekipa #macednaratunek odwiedziła już kilkadziesiąt miejsc, w których wsparcie jest najbardziej potrzebne. Wiele organizacji znajduje się cały czas na naszej liście. Staramy się wspierać naszych podopiecznych przekazując zapas naszych smakołyków. W razie potrzeby działamy jako wolontariusze.

Współpraca z Fundacją dla Szczeniąt Judytowo

która od 2019 roku prowadzi dwa ośrodki dla szczeniąt, oraz psów niepełnosprawnych, dając im możliwość nowego, lepszego i pełnego szczęścia życia.

Więcej

Zapewniamy podopiecznym fundacji nasze przysmaki. Przekąski są dopasowane do potrzeb przebywających w ośrodkach psów, które często wymagają specjalistycznej opieki i najwyższej jakości pokarmu i smakołyków.

Zwiń
Współpraca z Fundacją dla Szczeniąt Judytowo

Fundacja „Podaj Łapę – Karma Wraca”

w październiku 2021 roku objęliśmy wsparciem fundację, która zrzesza młodych wolontariuszy, pracujących w różnych schroniskach na terenie wielkopolski.

Więcej

Zorganizowana grupa młodych ludzi organizuje zbiórki niezbędnych dla zwierząt produktów, organizuje charytatywne koncerty i regularnie odwiedza schroniska i wspomaga personel w codziennych czynnościach. Zapewniamy im odpowiednią odzież, żeby mogli w komforcie wykonywać wszystkie swoje obowiązki i wyposażamy w nasze przysmaki, które pomagają z oswajaniem nieufnych podopiecznych i ułatwiają budowanie zaufania do człowieka.

Zwiń
Fundacja „Podaj Łapę – Karma Wraca”

Schronisko dla zwierząt w Radysach

w czerwcu 2020 roku, nasi wolontariusze wzięli udział w interwencji, mającej na celu zakończenie koszmaru i cierpienia zwierząt.

Więcej

Nad przebiegiem interwencji czuwali członkowie organizacji POGOTOWIE DLA ZWIERZĄT, wraz z którymi posprzątaliśmy boksy i nakarmiliśmy podopiecznych. W efekcie wcześniejszych zaniedbań psy miały ogromne problemy ze zdrowiem, były wylęknione i nieufne w stosunku do ludzi. Zaopatrzyliśmy w nasze przysmaki behawiorystów i opiekunów, którzy dalej pracują nad socjalizacją psiaków i pomagają im znaleźć szczęśliwy dom.

Zwiń
Schronisko dla zwierząt w Radysach