Maced

Partnerstwo 
i odpowiedzialność

Partnerstwo
i odpowiedzialność

Zależy nam na relacjach opartych ma zaufaniu zarówno w relacjach b2b jak b2c. Opieramy naszą działalność na wiedzy i doświadczeniu, nie boimy się nowych technologii i jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów.

Czujemy społeczną odpowiedzialność, której wyrazem jest realizowana inicjatywa #macednaratunek, w ramach której mamy możliwość niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom oraz podnoszenia świadomości właścicieli psów.

Historia marki
Historia marki
Historia marki

Historia

Od 30 lat jesteśmy szczerze oddani idei zdrowego żywienia zwierząt. Jesteśmy największym producentem przysmaków dla psów w Polsce i jednym z największych w Europie. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne: w Polanowie i w Gardnie, które są zlokalizowane w otoczeniu pięknych lasów. To właśnie bliskość natury jest dla nas największą inspiracją w tworzeniu psich przekąsek.

Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań i wysokiej jakości parku maszynowego w połączeniu z tradycją i naturalnymi procesami gwarantuje produkty najwyższej jakości. Do produkcji naszych przysmaków wybieramy tylko najwyższej jakości surowce, takie jak: mięso, podroby, warzywa, owoce i zioła. Naszym produktom zaufali właściciele milionów psów na całym świecie.

Początek roku 2022 przyniósł nam olbrzymie wyzwanie jakim było włączenie Maced w struktury grupy Assisi Pet Care – jednego z największych producentów naturalnych przysmaków dla psów.  Współpraca, wspólnie realizowana strategia oraz wymiana know-how pozwala nam cały czas się rozwijać i poszerzać działalność oraz dostarczać klientom na całym świecie produkty wysokiej jakości. W portfolio grupy Assisi Pet Care obok produktów firmy Maced, znajdują się również produkty dla psów i kotów pod brandem Hollings, HiLife oraz Pet Munchies.

Historia

Wszystko zaczęło się od małej produkcji w przydomowej manufakturze.

Początkowo, większość naszych produktów była eksportowana do krajów Europy Zachodniej. Dziś nasza firma obsługuje największych detalistów i dystrybutorów w Unii Europejskiej, a w Polsce nasze produkty dostarczane są do większości sklepów zoologicznych.

Naszą misją jest tworzenie receptur i dostarczanie na rynek produktów wysokiej jakości, o dopracowanym składzie. Dzięki temu, sprawiamy psom radość, a równocześnie dbamy o ich zdrowie.

Zakłady produkcyjne
Zakłady produkcyjne
Zakłady produkcyjne

Zakłady produkcyjne

Posiadamy dwa zakłady produkcyjne: w Polanowie i w Gardnie, które są zlokalizowane w otoczeniu pięknych lasów. To właśnie bliskość natury jest dla nas największą inspiracją w tworzeniu psich przekąsek. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań i wysokiej jakości parku maszynowego w  połączeniu z tradycją i naturalnymi procesami gwarantuje produkty najwyższej jakości.

Zakład produkcyjny w Polanowie

w województwie zachodniopomorskim

Zakład produkcyjny w Polanowie
Zakład produkcyjny w Gardnie

w województwie zachodniopomorskim

BRC Global Standard for Food Safety

W naszych zakładach produkcyjnych, wdrożyliśmy system BRC Global Standard for Food Safety , który wspiera utrzymanie wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Zachowane są najwyższe standardy higieny, a ryzyko zanieczyszczenia produktu zmniejszone jest do minimum.

Wyselekcjonowane surowce najwyższej jakości.

Specjalistyczna wiedza z zakresu żywienia psów, nowoczesna technologia i najlepsze surowce gwarantują wysoką jakość naszych, naturalnych przysmaków.

Zobacz więcej
Wyselekcjonowane surowce najwyższej jakości