Maced

Partnerstwo 
i odpowiedzialność

Marka Maced

Maced jest marką, która jest obecna na polskim rynku od ponad 30 lat. Produkty Maced od zawsze wyróżniają się dopracowanym i bezpiecznym składem. To właśnie połączenie nowoczesnych rozwiązań tradycji i naturalnych procesów  sprawia, że Maced to synonim najwyższej jakości przysmaków dla psów.  
W ofercie znajduje się szeroka gama produktów, będąca odpowiedzią na potrzeby wszystkich psów.

O nas

O nas

Assisi Pet Care jest największym producentem branży pet food w Polsce i jednym z największych  w Europie, który posiada dwa nowoczesne zakłady produkcyjne: w Polanowie oraz Gardnie. W obu został wdrożony system BRC Global Standard for Food Safety, który wspiera utrzymanie wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktów. Wprowadzono najwyższe standardy higieny, dzięki czemu ryzyko zanieczyszczenia produktu zmniejszone jest do minimum.

Ambicją firmy Assisi Pet Care jest ciągły rozwój i doskonalenie, dzięki czemu budowanie zrównoważonej przyszłości dla klientów oraz pracowników. Brandy należące do Asissi Pet Care to: Maced, DogWay, Hollings, HiLife oraz Pet Munchies, których produkty są dostępne na półkach we wszystkich kanałach sprzedaży.

Historia

To, co wyróżnia
Assisi Pet Care:

-  podejście do technologii suszenia, które charakteryzuje się ciągłą kontrolą całego procesu oraz dokładnymi pomiarami wszystkich parametrów. Metoda  ta pozwala nam na zachowanie  wartości odżywczych surowców, przy jednoczesnym osiągnięciu najwyższych standardów oraz zapewnieniu wysokiej smakowitości produktów.
- współpraca ze sprawdzonymi dostawcami z całego świata, którzy spełniają rygorystyczne standardy jakościowe.
- międzynarodowy zespół, który jest zaangażowany w ciągłe ulepszanie receptur produktów oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, które będą odpowiedzią na oczekiwania rynku.

Zakłady produkcyjne
Zakłady produkcyjne
Zakłady produkcyjne

Zakłady produkcyjne

Posiadamy dwa zakłady produkcyjne: w Polanowie i w Gardnie, które są zlokalizowane w otoczeniu pięknych lasów. To właśnie bliskość natury jest dla nas największą inspiracją w tworzeniu psich przekąsek. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań i wysokiej jakości parku maszynowego w  połączeniu z tradycją i naturalnymi procesami gwarantuje produkty najwyższej jakości.

Zakład produkcyjny w Polanowie

w województwie zachodniopomorskim

Zakład produkcyjny w Polanowie
Zakład produkcyjny w Gardnie

w województwie zachodniopomorskim

BRC Global Standard for Food Safety

W naszych zakładach produkcyjnych, wdrożyliśmy system BRC Global Standard for Food Safety , który wspiera utrzymanie wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Zachowane są najwyższe standardy higieny, a ryzyko zanieczyszczenia produktu zmniejszone jest do minimum.

Wyselekcjonowane surowce najwyższej jakości.

Specjalistyczna wiedza z zakresu żywienia psów, nowoczesna technologia i najlepsze surowce gwarantują wysoką jakość naszych, naturalnych przysmaków.

Zobacz więcej
Wyselekcjonowane surowce najwyższej jakości