Dla biznesu

Doświadczenie

Doświadczenie

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w bardzo zróżnicowanej i dynamicznie rozwijającej się branży zoologicznej nauczyło nas wyjątkowo dobrze zaspokajać potrzeby i wymagania tego rynku. Zdrowe przysmaki i szczęście naszych czworonożnych przyjaciół są dla nas najważniejsze.

Nieustannie rozwijamy naszą firmę, poszukujemy nowych surowców, udoskonalamy technologię i śledzimy potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku.

Specjalistyczna wiedza z zakresu żywienia psów, nowoczesna technologia i najlepsze surowce gwarantują wysoką jakość naszych, naturalnych przysmaków.

Bliskość natury jest dla nas największą inspiracją w tworzeniu psich przekąsek! W naszych zakładach produkcyjnych, wdrożyliśmy system zarządzania jakością BRC Global Standard for Food Safety , który wspiera utrzymanie wysokiej jakości i bezpieczeństwa.

Zachowane są najwyższe standardy higieny, a ryzyko zanieczyszczenia produktu zmniejszone jest do minimum.

Wykorzystywana technologia

Nasze przysmaki są wytwarzane technologią naturalnego suszenia powietrzem, która w najlepszy sposób pozwala zachować wszystkie walory odżywcze.

Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań i wysokiej jakości parku maszynowego w połączeniu z tradycją i naturalnymi procesami gwarantuje produkty najwyższej jakości, które są idealnym uzupełnieniem diety naszych Pupili.

Wykorzystywana technologia
W całej Europie
W całej Europie
W całej Europie
Eksport

Eksport

Od 30 lat aktywnie budujemy rynek przysmaków dla psów nie tylko w Polsce. Nasze produkty można znaleźć na półkach sklepowych w całej Europie.
Poza produktami brendowymi jesteśmy ekspertami w tworzeniu marek własnych.

Europa

Obsługujemy największych detalistów i dystrybutorów w Unii Europejskiej, nasze produkty dostępne są w ponad 20 krajach.

Specjaliści marki własnej

Trzydziestoletnie doświadczenie w bardzo zróżnicowanym i dynamicznym otoczeniu rynkowym, w czasach wielkich zmian nauczyło nas, jak zaspokajać najróżniejsze potrzeby i wymagania.

Jesteśmy przygotowani na zamówienia małoseryjne zgodnie ze zmieniającymi się wymaganiami i trendami rynkowymi. Mamy możliwość produkowania w różnego typu opakowaniach występujących w branży przysmaków dla zwierząt domowych.

Trzy dekady w sercu Europy, wśród szybkich zmian, mieszających się środowisk i warunków oraz surowych wymagań jakościowych rynków UE, ugruntowały naszą zdolność do wykorzystywania zmian jako najpotężniejszego bodźca budowania kompetencji w zakresie jakości. Spełniamy najtrudniejsze wymagania, ale nie zwalniamy tempa w pogoni za jeszcze lepszymi materiałami, większą wartością odżywczą, lepszą technologią i bardziej ekonomicznym stosunkiem jakości do ceny. Ten wyścig nigdy się nie kończy. Bez względu na to, jak dobrzy jesteśmy, każdego roku staramy się być jeszcze lepsi.

Specjaliści marki własnej
Rodzaje przekąsek
Rodzaje przekąsek
Rodzaje przekąsek

Rodzaje przekąsek

Naturalne, suszone mięso
Naturalne, suszone mięso
Specjalność firmy. Produkty naturalne i nieprzetworzone, poddane suszeniu, dzięki czemu utrwalane są składniki odżywcze i witaminy. Wyprodukowane z surowców pochodzących z certyfikowanych europejskich ubojni.
Uformowane mięso
Uformowane mięso
Nowa kategoria przysmaków mięsnych. Głównie wołowina i drób. W niepowtarzalnych kształtach, o odpowiedniej twardości i wyjątkowym smaku.
Produkty funkcjonalne
Produkty funkcjonalne
Dzięki zastosowaniu odpowiednich dodatków pomagają zachować zdrowe zęby i dziąsła, mocne kości i stawy, lśniącą sierść.

Nasze certyfikaty

Nasze zakłady uzyskały certyfikat zgodności z normą BRC Global Standard for Food Safety. Jest to dowodem poziomu kompetencji w zakresie systemów HACCP, higieny oraz bezpieczeństwa i jakości produkowanych towarów. Certyfikacja świadczy o zaangażowaniu firmy na rzecz bezpieczeństwa karm dla zwierząt i relacji z interesariuszami.

Formularz kontaktowy
Formularz kontaktowy
Formularz kontaktowy
Rynek Polska
Info icon

Infolinia czynna od pon do pt: 9-17

Contact person icon
Dyrektor ds. Rozwoju Rynku:
Maciej Górecki
Export/Marka Własna
Contact person icon
Head of Export:
Bartosz Sroczyński
+48 536 564 211

Współpraca

Wyślij nam wiadomość

Rynek Polska

Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak. Prosimy spróbować ponownie.

Export/Marka Własna

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.